TV Hram
Присутнима се обратио шеф Кабинета Патријарха српског, протојереј Ђорђе Стојисављевић, који је истакао да смо сви били сведоци чуда Божијег – Његовог присуства кроз љубав и загрљај Пресвете Богородице.
Нагласио је да је свако од нас имао прилику за лични сусрет са Пресветом Богородицом и да Њој узнесе своје молитве, жеље и потребе. О томе, како је казао, најбоље сведочи велики одазив верног народа, који је био очигледан током читавог догађаја.
Подсетио је да су припреме трајале дуго и да су вођене са великом озбиљношћу, посвећеношћу и пожртвовањем свих који су у њима учествовали.
„Имамо једни друге – то нам показује Пресвета Богородица", поручио је протојереј Стојисављевић.
На крају је пренео благодарност Његове Светости Патријарха српског свима који су својим трудом и учешћем допринели организацији и току овог благословеног догађаја, уз очински загрљај и благослов Патријархов.
TV Hram
TV Hram
TV Hram
TV Hram
TV Hram
TV Hram
TV Hram
