Програмска шема

13.11.
  • 08:00 - Капи бистре воде
  • 08:30 - Охридски пролог
  • 08:40 - Акатист
  • 09:00 - Верске недоумице (р)
  • 09:15 - Огњиште (р)
  • 09:45 - Знаци мога места
  • 10:00 - Наше село (р)
  • 10:30 - Попика (р)
  • 11:00 - Христољубива војска (р)
  • 11:30 - Дарови
  • 12:00 - Капи бистре воде (р)
  • 12:30 - Охридски пролог
  • 12:40 - Музички програм
  • 13:00 - Митрополија црногорско-приморска  (р)
  • 14:00 - Знаци мога места
  • 14:05 - Вера и здравље (р)
  • 14:35 - Предавање
  • 15:35 - Дукатарци (р)
  • 16:00 - Музички програм
  • 16:30 - Хришћански траг (р)
  • 17:00 - ЕДК Симовић трајање
  • 17:37 - Старо српско рукописно наслеђе
  • 18:00 - Нема на чему
  • 18:30 - Охридски пролог
  • 18:40 - Акатист
  • 19:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 19:02 - Светосавско звонце
  • 19:25 - Српска поезија
  • 19:30 - Капи бистре воде
  • 20:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 20:02 - Разговори угодни
  • 20:47 - Српска историјска читанкна
  • 21:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 21:05 - Хорски моменти
  • 21:35 - Музички програм
  • 22:00 - Мозаик
  • 22:30 - Охридски пролог
  • 22:40 - Знаци мога места
  • 22:50 - Музички интермецо

 

14.11.
  • 08:00 - Капи бистре воде
  • 08:30 - Охридски пролог
  • 08:40 - Акатист
  • 09:00 - Мозаик (р)
  • 09:30 - Разговор угодни (р)
  • 10:15 - Нема на чему (р)
  • 10:45 - Знаци нашег места
  • 11:00 - Пустите децу к мени (р)
  • 11:30 - Хорски моменти (р)
  • 12:00 - Капи бистре воде  (р)
  • 12:30 - Охридски пролог
  • 12:40 - Музички програм
  • 13:00 - Српска историјска читанка (р)
  • 13:15 - Предавање
  • 14:00 - Сабрани у расејању (р)
  • 14:30 - Светосавско звонце
  • 15:30 - ЕДК Симовић трајање (р)
  • 16:00 - Музички програм
  • 16:30 - Чувари Космета
  • 17:30 - Знаци нашег места
  • 18:00 - Повратак на село
  • 18:30 - Охридски пролог
  • 18:38 - Кроз Србију
  • 19:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 19:02 - Акатист
  • 19:30 - Капи бистре воде
  • 20:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 20:02 - Чувари Крајине
  • 20:32 - ЕДК од Стражилова до Итаке
  • 21:32 - Дунав заувек
  • 22:35 - Охридски пролог
  • 22:45 - Музички програм
15.11.
  • 08:00 - Капи бистре воде
  • 08:30 - Охридски пролог
  • 08:40 - Акатист
  • 09:00 - Музички програм
  • 09:30 - Чувари Крајине
  • 10:00 - Иконе Уроша Предића (р)
  • 11:05 - Повратак на село
  • 12:00 - Капи бистре воде (р)
  • 12:30 - Охридски пролог
  • 12:40 - Музички програм
  • 13:00 - Дунав заувек
  • 13:30 - Личност и заједница (р)
  • 14:30 - Знаци мога места
  • 14:40 - Од Стражилова до Итаке (р)
  • 15:35 - Банатска војна граница
  • 16:00 - Музички програм
  • 16:30 - Панчевачки хор
  • 17:23 - Знаци мога места
  • 17:35 - Како сам спасио УС пилоте
  • 17:45 - Репортажа
  • 18:00 - У здравом духу здраво тело
  • 18:30 - Знаци мога места
  • 18:35 - Охридски пролог
  • 18:45 - Музички програм
  • 19:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 19:02 - Акатист
  • 19:30 - Капи бистре воде
  • 20:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 20:02 - "Будите савршени као што је савршен Отац ваш небески"
  • 20:15 - Вреди знати
  • 20:30 - Композитор Никита Кошкин
  • 21:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 21:02 - Стубови културе
  • 21:30 - Знаци нашег места
  • 21:35 - Ступови духовности
  • 22:05 - Знаци мога места
  • 22:30 - Охридски пролог
  • 22:40 - Музички програм
16.11.
  • 08:00 - Капи бистре воде
  • 08:30 - Охридски пролог
  • 08:40 - Акатист
  • 09:00 - У здравом духу здраво тело (р)
  • 09:30 - Ступови духовности (р)
  • 10:05 - Знаци мога места
  • 10:10 - Стубови културе (р)
  • 10:40 - Вреди знати (р)
  • 11:00 - "Будите савршени као Отац ваш Небески" (р)
  • 11:15 - Мошти Владике Николаја у отаџбини
  • 12:00 - Капи бистре воде 
  • 12:30 - Охридски пролог
  • 12:40 - Музички програм
  • 13:00 - Српска историјска читанка (р)
  • 13:15 - Знаци нашег места
  • 13:25 - Предавање
  • 14:00 - Верске недоумице (р)
  • 14:30 - Панчевачки хор (р)
  • 15:25 - Банатска војна граница
  • 16:00 - Музички програм
  • 16:30 - Композитор Никита Кошкин (р)
  • 17:00 - Агапе
  • 18:00 - Дарови
  • 18:40 - Охридски пролог
  • 19:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 19:02 - Акатист
  • 19:30 - Капи бистре воде
  • 20:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 20:02 - Тамо далеко
  • 20:30 - Земља живих
  • 21:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 21:02 - Вера и здравље
  • 21:30 - Едлв књиге трајања
  • 22:30 - Охридски пролог
  • 22:40 - Музички програм
17.11.
  • 08:00 - Капи бистре воде
  • 08:30 - Охридски пролог
  • 08:40 - Акатист
  • 09:00 - Вера и здравље (р)
  • 09:30 - Агапе (р)
  • 10:40 - Земља живих
  • 11:15 - Дарови (р)
  • 12:00 - Капи бистре воде (р)
  • 12:30 - Охридски пролог
  • 12:40 - Музички програм
  • 13:00 - Разговор угодни (р)
  • 14:00 - Хорски моменти
  • 14:30 - Предавање
  • 15:30 - Банатска војна граница
  • 16:00 - Музички програм
  • 16:30 - Призренска богословија
  • 17:10 - Светосавско звонце (р)
  • 17:30 - Возови трајање
  • 17:50 - У нашем атару
  • 18:35 - Охридски пролог
  • 19:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 19:02 - Акатист
  • 19:30 - Капи бистре воде
  • 20:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 20:02 - Пустите децу к мени
  • 20:32 - Сабрани у расејању
  • 21:00 - Црква данас (информативна емисија Телевизије Храм)
  • 21:02 - Хришћански траг
  • 21:20 - Светосавска башта
  • 22:30 - Охридски пролог
  • 22:40 - Музички програм
18.11.
  • 08:00 - Капи бистре воде
  • 08:30 - Охридски пролог
  • 08:40 - Акатист
  • 09:00 - Пустите децу к мени (р)
  • 09:30 - Светосавска башта (р)
  • 10:30 - Хришћански траг (р)
  • 10:45 - У нашем атару (р)
  • 11:30 - Сабрани у расејању (р)
  • 12:00 - Капи бистре воде
  • 12:30 - Охридски пролог
  • 12:40 - Музички програм
  • 13:00 - Разговор угодни
  • 14:00 - Будите савршени као Отац ваш небески (р)
  • 14:15 - Предавање
  • 15:15 - Вотови (р)
  • 16:00 - Музички програм
  • 16:30 - Војвода Урош
  • 17:40 - ЕДК Координате
  • 18:10 - Фолклор магазин
  • 18:40 - Охридски пролог
  • 18:50 - Музички програм
  • 19:00 - Акатист
  • 19:30 - Капи бистре воде
  • 20:00 - Личност и заједница
  • 21:00 - Духовни портрети
  • 22:00 - Пут до слободе
  • 22:35 - Охридски проглог
  • 22:50 - Музички програм
12.11.
  • 08:00 - Капи бистре воде
  • 08:30 - Охридски пролог
  • 09:40 - Акатист
  • 09:00 - Музички програм
  • 09:30 - Фолклор магазин (р)
  • 10:00 - Наше село
  • 10:30 - Знаци мога места
  • 10:40 - Духовни портрети (р)
  • 11:40 - Стубови културе (р)
  • 12:00 - Капи бистре воде (р)
  • 12:30 - Охридски пролог
  • 12:40 - Музички програм
  • 13:00 - Личност и заједница (р)
  • 14:00 - Пут до слободе (р)
  • 14:30 - Знаци мога места
  • 14:45 - Будите савршени као Отац ваш небески (р)
  • 15:00 - У здравом духу здраво тело (р)
  • 15:30 - Драгутин наш краљ
  • 16:30 - Музички програм
  • 17:00 - Равногорска читанка
  • 17:45 - Хришћански траг
  • 18:00 - Огњиште
  • 18:40 - Охридски пролог
  • 19:00 - Акатист
  • 19:30 - Капи бистре воде (р)
  • 20:00 - Верске недоумице
  • 20:15 - Митрополија Црногорско-Приморска
  • 21:00 - За Христољубиву војску
  • 22:30 - Охридски пролог